Kullanıcı Adı veya Şifreyi Yanlış Girdiniz.
Üye Girişi
  Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.
  Lütfen Şifre Belirleyiniz.
Şifremi Unuttum
  Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.

Mesajınız gönderiliyor. Lütfen Bekleyin

Mesaj gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede yanıtlanacaktır.

Mesaj gönderilirken bir sorun oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Lütfen boş alanları doldurunuz.

Formu Doldurun Sigorta Danışmanlarımız Sizi Arasın!
  Lütfen Adınızı Giriniz.
  Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.
  Lütfen Cep Telefonunuzu Düzgün Giriniz.
  Lütfen Arama Zamanını Seçiniz.
Bir Telefona
Sigortacılığa Dair
Herşey İçin

7/24 Danışmanlık
,
Bir Tıka
15
 • Sigorta
 • Şirketinden

En Uygun Teklif!
,
Bir Evet'e
Ücretsiz Kargo
 • ve
 • Hediyesi ile
  Anında Poliçe

  Seyahat Sigortası

  Nedir Seyahat Sigortası

  Seyahat sigortası; ulaşım yollarından herhangi birisini kullanarak yurt içine, yurt dışına seyahat edenleri, seyahat esnasında karşılaşabilecek sağlık risklerine karşı koruyan sigorta türüdür. Seyahat boyunca oluşabilecek kaza, sakatlık, bagaj kaybolması gibi riskleri teminatlar dahilinde karşılar.

  Neleri Karşılar

  Yurt içi yurt dışı yolculuklarda başınıza beklenmedik olaylar gelebilir. Tahmininiz dışındaki çok fazla olay yolculuğunuzun tadının kaçmasına sebep olabilir. Öyle ki Sigortalı, poliçe süresi boyunca seyahat esnasında meydana gelebilecek bir kaza ya da ani bir rahatsızlık sonucu ortaya çıkabilecek acil tıbbi yardım masraflarını, bagaj kaybolması gibi yolculuk risklerini, seyahat sigortası özel şartları doğrultusunda teminat limitleri dahilinde güvence altına alır.

  Ne Zaman Yaptırmalısınız

  Sigorta süresi yurt içi seyahatleri için poliçede belirtilen başlangıç ve bitiş tarihleri arasındadır. Yurtdışı seyahatlerinde ise; pasaportta yazılan ülkeden çıkış tarihinde poliçe başlar ve ülkeye giriş tarihinde ise biter. Seyahat sigortası yaptırmak istediğinizde poliçenizi ister seyahat başına ister yıllık olarak tüm seyahatlerinize yaptırabilirsiniz.

  Bavulunuzda sigortanız varsa, yolunuzda engel olmayacaktır. Sigortacı Net avantajlı seyahat poliçeleri sunarak yolculuklarınıza konfor katıyor. İsterseniz web sitemizde sunduğumuz online seyahat poliçesi ile seyahat sigortanızı hemen satın alabilirsiniz.