Kullanıcı Adı veya Şifreyi Yanlış Girdiniz.
Üye Girişi
  Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.
  Lütfen Şifre Belirleyiniz.
Şifremi Unuttum
  Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.

Mesajınız gönderiliyor. Lütfen Bekleyin

Mesaj gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede yanıtlanacaktır.

Mesaj gönderilirken bir sorun oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Lütfen boş alanları doldurunuz.

Formu Doldurun Sigorta Danışmanlarımız Sizi Arasın!
  Lütfen Adınızı Giriniz.
  Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.
  Lütfen Cep Telefonunuzu Düzgün Giriniz.
  Lütfen Arama Zamanını Seçiniz.
Bir Telefona
Sigortacılığa Dair
Herşey İçin

7/24 Danışmanlık
,
Bir Tıka
15
 • Sigorta
 • Şirketinden

En Uygun Teklif!
,
Bir Evet'e
Ücretsiz Kargo
 • ve
 • Hediyesi ile
  Anında Poliçe

  Nedir Bu Kasko Sigortası?

  Kasko Sigortası ile Tam Güvence

  Otomotiv sektöründeki gelişmelere paralel olarak trafikte varlığı artan araç sayısı, şehir içlerinde ulaşımı zorlaştıran yapılaşmalar, araba alımı konusunda oluşan hassasiyet derken günümüzdeki kaza sigortaları bilincine ulaşıldı. Araç sahipleri zorunlu olan mali sorumluluk sigortaları ile birlikte isteğe bağlı olarak yaptırılan kasko sigortalarını günü gününe yenilemeden kaçınmıyor.

  Kaza ve hasar durumunda oluşabilecek tüm masrafları teminat altına alan kasko poliçeleri; çarpma çarpılma, çalınma, yangın, çizilme, lastik patlaması, sokak olaylarından gelebilecek her türlü riski teminat altına almakta. Araç sahibi kişilerin özen gösterdiği bu durum sürücünün kaza sonrası ödeyeceği tamirat masraflarından kurtulmasını sağlamakta.

  Kasko’lu Aracın Farkı

  Kasko sigortası yaptırmak veya yenilemek için sigortacıya başvurulduğunda çoğu sigortalı haklarından haberdar olmadan sigortasını onaylatır. Kasko sigortasının sadece büyük onarım gerektiren durumlarda geçerli olacağını sanarak çoğu durumda sigorta şirketi ile görüşmeye çekinir. Oysa kasko sigortaları otoparkta kemirgen hayvanların vereceği zararlardan; su baskınlarında oluşacak arızalara kadar çoğu riski temin etmektedir.

  Kaskoda Seçme, Tercih Edebilme Farkı

  Aracınız arıza yaptığında nerede olursanız olsun yol yardımı almak, aracınız tamirdeyken yedek araç istemek, koltuk döşemesinde oluşabilecek ufak yanıklar gibi mini hasarların onarılmasını istemek ya da sadece büyük hasarlarda teminat tercih etmek, tamirat masrafının bir bedelini ödemeyi taahhüt ederek daha az prim bedeli ödemek kasko sigortasının tercih avantajları arasında.

  Sigortalı bulunduğu şartlara göre bir poliçe tercih edebilir; trafiğin olmadığı bir şehirde ara ara aracını kullanıyorsa poliçesinin kapsamını daraltabilir.

  Kasko poliçeniz için iyi bir sigortacıdan destek almak, haklarınızı ve koşullarını bilerek, seçerek poliçenizi oluşturabiliri taksit taksit ödeme yöntemi talep edebilirsiniz. En iyi kasko poliçesine sahip olmak ve n uygun fiyatı ödemek için sadece iyi bir Sigortacı’ya ihtiyacınız var…