Kullanıcı Adı veya Şifreyi Yanlış Girdiniz.
Üye Girişi
    Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.
    Lütfen Şifre Belirleyiniz.
Şifremi Unuttum
    Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.

Mesajınız gönderiliyor. Lütfen Bekleyin

Mesaj gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede yanıtlanacaktır.

Mesaj gönderilirken bir sorun oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Lütfen boş alanları doldurunuz.

Fırsat Sigortaci.Net’te Yakalanır.

Sigortaci.Net’e gelen, minimum ücretli sigorta poliçesini alır, maksimum avantajlı hediyelerin sahibi olur…

İş ortaklığı yaptığımız en iyi sigorta şirketlerini karşılaştırıp; en uygun fiyata en geniş kapsamlı poliçeyi, en kısa yoldan ulaştırmakla kalmıyor; en büyük hediyeleri en çok yine BİZ veriyoruz. Sigortaci.Net siz müşterilerine hem hediyeler hem de alternatifler sunuyor. Neye ihtiyacınız varsa seçim sizin.

Dilediğinizi alın, güle güle kullanın.

RS Mini Onarım

rs_mini

Trafik Sigortası Alana, Ücretsiz Mini Onarım Hizmeti Sunarak Bir İlki Başlattık…

Sigortaci.Net, müşterileri için yine ayrıcalık ve fark yaratıyor. Acente Broker kanalında sektörde bir ilke imza atarak; Trafik sigortası yaptırmak isteyenlere “Mini Onarım Hizmeti“ni ücretsiz sunarak, müşterilerini bir adım daha önde tutuyor. Bu sayede; zorunlu olarak yaptırmanız gereken Trafik Sigortanızı gerçekleştirmiş olacak, Mini Onarım Hizmeti kapsamında; aracınızın kaporta, ön cam, iç döşeme ve plastik kısımlarında oluşabilecek küçük çaptaki hasarları herhangi bir bedel ödemeden giderebileceksiniz. Sektörde ilk olma özelliği taşıyan bu hizmette; kaliteli ve güvenilir servis anlayışı ile tanınan RS ile anlaşmış bulunmaktayız. Sigortaci.Net tarafından yapılacak poliçe ile aracınız RS’nin bünyesinde ücretsiz onarılacaktır. Sigortaci.net’in Mini Onarım Hizmeti fırsatını kaçırmayan müşteriler;

* Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme ( 5 cm çapa kadar boya hasarsız kaporta göçükleri)
* Boya Hasarlı Kaporta Düzeltme (10 cm’ye kadar boya hasarlı kaporta göçük ve ezikleri)
* Boya Tamiri ve Mini Yama ( 20 cm çapa kadar plastik tampon sıyrıkları, 30 cm’ye kadar kaporta panel çizikleri ve sıyrıkları)
* İç Döşeme Tamiri (Deri, kumaş, halı, plastik üzerindeki 1 cm çapa kadar sigara yanığı, 5 cm çapa kadar yırtık, çizikler, 3 cm çapa kadar plastik parça kopuklukları)
* Ön Cam Tamiri (mandagözü, yıldız, kombine tip gibi 1 cm çapa kadar ön cam)
* Leke Çıkarma (İç döşeme kumaş ve halılar üzerindeki 5 cm çapa kadar lekeler)
* Plastik Tampon Tamiri (Ön ve arka tamponlardaki teknik olarak onarılabilir her türlü göçük, yırtık, kopuk vs. gibi plastik hasarları)

poliçe süresi boyunca kendi belirledikleri zamanlarda yararlanabilecekler. Sigortaci.Net’in müşterilerine özel olarak sunduğu bu hizmet ile; Aracınız orijinal görüntüsünü koruyacak, Hasarlı bölgeye özgü geliştirilmiş teknikler ile aracınız onarılacak, Uzun süreli servis işlemleri beklemeden zamandan kazanılacak, Kaporta, boya gibi yüksek maliyetlerden kâr edilecek, Güvenilir ve kaliteli bir ortamda hizmet alınacak, Ve yapılması zorunlu olan Trafik Sigortası önemli bir avantaj kazandırmış olacak. RS Onarım Bayi ve İletişim Bilgileri için Tıklayınız

Kampanya 09.10.2014 tarihine kadar geçerlidir.

 

Tansiyon Aleti

tansiyon-aleti

Sigortaci.Net’ten Bir Jest Daha; Sağlık Sigortası Yaptırana, Hediye Tansiyon Aleti!

Sigortaci.net poliçeleri her daim kazandırıyor. Sigortaci.Net’te “Sağlık Sigortası” yaptıranlar; ömür boyu ihtiyaç duyulacak, her evin ecza çantasında bulunması gereken tansiyon aletine de sahip oluyorlar. Sigortaci.Net bu kampanyada; piyasanın en iyilerinden, sektöre öncülük eden Alman markası WEINBERGER’in KP-6242 Fuzzy Logic modeli Tansiyon Aleti’ni seçti. Lojik fonksiyona ve ilave hava basma özelliğine sahip ürün, genişleyebilen el manşeti ile herkes için uyumlu bir yapıda. Dünya Sağlık Örgütü kriterlerine göre yapılan ölçümler, tarih ve saat bilgisi ile hafızada tutuluyor. Küçük ebatları ve hafifliği sayesinde her koşulda taşınabilir özellikte. Alman sağlık sektörünün kalitesi ve donanımıyla üretilmiş; evde, araçta, iş yerinde her an gerek duyulabilecek, sağlık açısından önemli özelliklere sahip bu ürün, yine Sigortaci.Net farkıyla hediye ediliyor.

Kampanya 09.10.2014 tarihine kadar geçerlidir.

Paspas Seti

paspas-seti

Ücretsiz Paspas Seti ve Bagaj Çantası Yine Sigortaci.Net’ten

Sigortaci.Net sigorta poliçesi hazırladığı müşterilerine, 79 TL değerindeki paspas seti ve bagaj çantasını hediye ediyor. Piyasada en çok tercih edilen modellerden birisi olan paspas seti, yerli yabancı tüm binek araçlarla uyumludur. Modern ve özgün tasarımı ile dikkat çeker. Şık görüntüsü ve pratik kullanımı sayesinde uzun yıllar tercih önceliği sağlar. Bununla birlikte; kolay yıkanıp, çabuk kurur. Araç içini çamurdan ve tozdan koruyacak oluklara sahiptir. Koku yapmaz, araç içinde kaymayı önleyecek yapıdadır, aşınmalara, gün ışığına ve soğukluğa dayanıklıdır. Kalite ve sağlamlık bakımından en iyi malzemeden üretilen bagaj çantası da; genişliği ile araç ekipmanlarını bir arada tutabilmekte, bagajlarda düzenli bir görüntü oluşturmaktadır. Sigortaci.Net’in müşterilerine hediye ettiği bu harika set; hem temizlik hem de kolaylık yaratması bakımından Araç sahipleri tarafından büyük ilgi görmektedir.

*Kampanyamız stoklarla sınırlıdır.

Motor Temizliği

Motor Temizliği + Motor Koruma

Yağlanma, paslanma ve kirlenme motorun düzgün çalışmasını zorlaştıran temel durumlardandır. Bu şartlar altında çalışan bir motor, yıpranır, yakıt tüketimini arttırır ve araca zarar vermeye başlar. Böyle bir kaybı önlemek amacıyla uzman ellerde yapılacak olan motor bakımı; Sigortaci.Net’in müşterilerine hediyesi.
Uygulama doğrultusunda; ilk etapta motor ve çevresi kapsamlı bir temizlikle yağ, kir ve tozdan arındırılıyor. Sonrasında; 100 yıldan fazladır Amerikan piyasasının en iyisi olan MEGUIAR’S ürünleri kullanılarak, dış etkenlerin zararlarına karşı motor aksanları koruma altına alınıyor.

*Kampanya İstanbul sınırlarında geçerlidir.

Boya Parlatma

Boya Parlatma & Koruma

Araç az kullanılsa bile; hava şartları, yapay maddeler, çevre kirliliği gibi etkenler zamanla boyanın matlaşıp solmasına sebep olur. Bu amaçla geliştirilen Boya Bakım aracı orijinal görüntüsüne kavuşturacak etkiye sahiptir.
Araç dış yıkamadan geçirildikten sonra; boya yüzeyine yapışan ve normal su ile temizlenemeyen zift, katran, endüstriyel tozlar, yabancı boya maddeleri, asit lekeleri boyanın orijinal rengine zarar vermeden sökülüp atılır. Pürüzsüz bir görünüm alan dış yüzey; kalitesi ve etkisi kanıtlanmış MEGUIAR’S boya koruyucu ürünleri ile kaplanarak, uzun süreli bakıma kavuşur.

*Kampanya İstanbul sınırlarında geçerlidir.

Detaylı İç Temizlik

Detaylı İç Temizlik + Koltuk Koruma

Araç iç aksanları çabuk kirlenip hoş olmayan bir görüntü yarattığı gibi; kullanım açısından insan sağlığını olumsuz etkileyebilir.
İç kısımlarda uygulanan detaylı temizlik; torpidodan tavana, taban halısından havalandırma ızgaralarına, kapı içlerinden bagaja birçok bölgeyi kapsar. Kapı kilit ve menteşeler, plastik torpido hava kanalları, stepne ve bagaj içi, koltuklar, taban halısı, aynalar gibi temizlik ve bakım ile aracın modern görüntüsünü ortaya çıkaran tüm alanlar yağ, kir ve tozlardan arındırılır. Bu hizmette kullanılacak olan MEGUIAR’S ürünleri de; uygulamanın kalitesini ve etkisini maksimuma çıkarak ayrıcalıklardan birisi.

*Kampanya İstanbul sınırlarında geçerlidir.

Detaylı Dış Temizlik

Detaylı Dış Temizlik (Pasta Cila, Motor Koruma, Motor Temizlik, Ön Cam Su Kaydırıcı)

Pasta Cila

Güneş ışınları, toz, yağmur, çamur, kir, trafikte karşılaşılan durumlar boyanın aşınmasına, soluk ve bakımsız bir görüntüye ulaşmasına sebep olur. Pasta ve cila işlemleri ile bu zedelenmeler ve çizikler yok edilerek, aracın pürüzsüz bir zeminde, parlak yüzeye sahip olması sağlanır.
Günümüz araçların boya özelliklerine uygun olarak geliştirilmiş MEGUIAR’S boya koruma maddeleri uygulamanın etkisini maksimuma çıkarır.

Motor Koruma, Motor Temizlik

Yağlanma, paslanma ve kirlenme motorun düzgün çalışmasını zorlaştıran temel durumlardandır. Bu şartlar altında çalışan bir motor, yıpranır, yakıt tüketimini arttırır ve araca zarar vermeye başlar. Böyle bir kaybı önlemek amacıyla uzman ellerde yapılacak olan motor bakımı; Sigortaci.Net’in müşterilerine hediyesi.
Uygulama doğrultusunda; ilk etapta motor ve çevresi kapsamlı bir temizlikle yağ, kir ve tozdan arındırılıyor. Sonrasında; 100 yıldan fazladır Amerikan piyasasının en iyisi olan MEGUIAR’S ürünleri kullanılarak, dış etkenlerin zararlarına karşı motor aksanları koruma altına alınıyor.
Motor içi aşınmalara; aşırı ısınmaya ve motor sesini azaltmaya yardımcı olacak, yağ ömrünü ve motor performansını en iyi düzeye getirecek bakım hizmeti, araç sahibi müşterileri için fırsat imkânı oluşturuyor.

Ön Cam Su Kaydırıcı

Kar, yağmur, çamur, kum tanecikleri, sinekler cam yüzeyde sileceklerin de etkisiyle rahatsız edici çizikler oluşturur. Cam yüzeyinde uygulanacak su kaydırıcılar; yağmurun rahat kaymasını, yapışan tozların camı çizmemesini sağlar. Araçlarda pürüzsüzlüğe en çok ihtiyacı olan camlar; kullanılan özel yöntemler sayesinde, net ve kaygan bir yapıya kavuşmaktadırlar.
Sigortaci.Net’in bu hizmetinde tercih ettiği marka yine sektörün en iyisi olan MEGUIAR’S.

*Kampanya İstanbul sınırlarında geçerlidir.

Full Oto Kuaför

Full Oto Kuaför (Detaylı İç ve Dış Oto Bakım)

MEGUIAR’S ürünlerinin eşsiz kalitesi ve uzun süreli bakım sağlayıcılığı ile araçlar tepeden tırnağa temizleniyor.

Detaylı İç Temizlik + Koltuk Koruma

Araç iç aksanları çabuk kirlenip hoş olmayan bir görüntü yarattığı gibi; kullanım açısından insan sağlığını olumsuz etkileyebilir.

İç kısımlarda uygulanan detaylı temizlik; torpidodan tavana, taban halısından havalandırma ızgaralarına, kapı içlerinden bagaja birçok bölgeyi kapsar. Kapı kilit ve menteşeler, plastik torpido hava kanalları, stepne ve bagaj içi, koltuklar, taban halısı, aynalar gibi temizlik ve bakım ile aracın modern görüntüsünü ortaya çıkaran tüm alanlar yağ, kir ve tozlardan arındırılır. Bu hizmette kullanılacak olan MEGUIAR’S ürünleri de; uygulamanın kalitesini ve etkisini maksimuma çıkarak ayrıcalıklardan birisi.

Detaylı Dış Temizlik

Pasta Cila

Güneş ışınları, toz, yağmur, çamur, kir, trafikte karşılaşılan durumlar boyanın aşınmasına, soluk ve bakımsız bir görüntüye ulaşmasına sebep olur. Pasta ve cila işlemleri ile bu zedelenmeler ve çizikler yok edilerek, aracın pürüzsüz bir zeminde, parlak yüzeye sahip olması sağlanır.

Günümüz araçların boya özelliklerine uygun olarak geliştirilmiş MEGUIAR’S boya koruma maddeleri uygulamanın etkisini maksimuma çıkarır.

Motor Koruma, Motor Temizlik

Yağlanma, paslanma ve kirlenme motorun düzgün çalışmasını zorlaştıran temel durumlardandır. Bu şartlar altında çalışan bir motor, yıpranır, yakıt tüketimini arttırır ve araca zarar vermeye başlar. Böyle bir kaybı önlemek amacıyla uzman ellerde yapılacak olan motor bakımı; Sigortaci.Net’in müşterilerine hediyesi.

Uygulama doğrultusunda; ilk etapta motor ve çevresi kapsamlı bir temizlikle yağ, kir ve tozdan arındırılıyor. Sonrasında; 100 yıldan fazladır Amerikan piyasasının en iyisi olan MEGUIAR’S ürünleri kullanılarak, dış etkenlerin zararlarına karşı motor aksanları koruma altına alınıyor.

Motor içi aşınmalara; aşırı ısınmaya ve motor sesini azaltmaya yardımcı olacak, yağ ömrünü ve motor performansını en iyi düzeye getirecek bakım hizmeti, araç sahibi müşterileri için fırsat imkânı oluşturuyor.

Ön Cam Su Kaydırıcı

Kar, yağmur, çamur, kum tanecikleri, sinekler cam yüzeyde sileceklerin de etkisiyle rahatsız edici çizikler oluşturur. Cam yüzeyinde uygulanacak su kaydırıcılar; yağmurun rahat kaymasını, yapışan tozların camı çizmemesini sağlar. Araçlarda pürüzsüzlüğe en çok ihtiyacı olan camlar; kullanılan özel yöntemler sayesinde, net ve kaygan bir yapıya kavuşmaktadırlar.
Sigortaci.Net’in bu hizmetinde tercih ettiği marka yine sektörün en iyisi olan MEGUIAR’S.

*Kampanya İstanbul sınırlarında geçerlidir.

Cam Filmi

Cam Filmi

Son zamanlarda araç kullanıcılarının özel tercihleri arasına giren cam filmi; araçların görünmez en güvenilir koruyucusu durumunda. Uygulanan cam filmleri; araç içine sızan güneşin etkilerini hafifletir. Sıcaklığın ve parlaklığın, içerideki döşemelerin renk değiştirip solmasını engeller, sağlık açısından zararlı UV ışınlarının etkisini %99 azaltır, ani cam kırılmasından doğabilecek yaralanmaların önüne geçer, camı kırarak yapılan hırsızlık olaylarının önleyicisi olur.
Sigortaci.Net’in bu kampanyasında kullanılacak olan LLUMAR marka cam filmleri; kalitesi ve sağlamlığı ile dünya piyasasının bilinenleri arasında. Aynı zamanda değişik çeşitleri ile farklı tonlarda ve koyulukta, isteğe bağlı bir koruma elde etmek mümkün.
Kendine ve aracına önem verenler için sunulan bu fırsat, ileriye dönük büyük avantajlar sağlıyor.

*Kampanya İstanbul sınırlarında geçerlidir.