Kullanıcı Adı veya Şifreyi Yanlış Girdiniz.
Üye Girişi
  Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.
  Lütfen Şifre Belirleyiniz.
Şifremi Unuttum
  Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.

Mesajınız gönderiliyor. Lütfen Bekleyin

Mesaj gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede yanıtlanacaktır.

Mesaj gönderilirken bir sorun oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Lütfen boş alanları doldurunuz.

Formu Doldurun Sigorta Danışmanlarımız Sizi Arasın!
  Lütfen Adınızı Giriniz.
  Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.
  Lütfen Cep Telefonunuzu Düzgün Giriniz.
  Lütfen Arama Zamanını Seçiniz.
Bir Telefona
Sigortacılığa Dair
Herşey İçin

7/24 Danışmanlık
,
Bir Tıka
15
 • Sigorta
 • Şirketinden

En Uygun Teklif!
,
Bir Evet'e
Ücretsiz Kargo
 • ve
 • Hediyesi ile
  Anında Poliçe

  İşyeri / Yangın Sigortası

  Kısaca İşyeri Sigortası

  İşyeri sigortası, ticari işletme sahiplerinin tamamını yakından alakadar eden ve gerçekleşmesi durumunda çok ağır maddi hasarla sonuçlanan; yangın, hırsızlık ve diğer pek çok riski güvence altına alır. İşyerinin kendisini teminat altına alan bu sigortalar ayrıca işyerinde kullanılan makinaları, her tip demirbaşı, hammaddeyi, hazır ürünleri ve diğer malzemeleri ilgilendiren risklere karşı da güvence sunar. Yani en kısa ifadeyle işyeri sigortası, işyerinin tamamını teminat altına almaktadır…

  İşyeri Sigortasıyla Ticari Yaşamınız Güvende

  Ticari işletme sahiplerinin geleceğini ilgilendiren en büyük ve önemli risk; piyasadaki belirsizliktir. Birçok soru işaretiyle dolu olan gelecek, işletme sahiplerini karar alırken zorlamakta ve alınan risklere karşı da tamamen savunmasız bırakmaktadır. İşyeri sigortası bu aşamada devreye girerek, geleceği bir soru işareti olmaktan çıkartır. Yatırım ve ticari faaliyetleri ilgilendiren kararların güven içinde alınmasını sağlayan işyeri sigortalarıyla gelecek öngörülebilir hale gelir. Gerçekleşmesi ihtimalinde altından kalkılması imkansız olacak kadar büyük maddi hasara sebebiyet veren risklerin bile öngörülebilir, yol açtığı zararınsa karşılanabilir olmasına imkan tanıyan işyeri sigortası bu yüzden tüm firma sahipleri için büyük bir güvencedir.

  İşyerleri ve Teminatların Kapsamı

  İşyerini yani ticaret hayatınızın geleceğini güvence altına alan işyeri sigortaları; betonarme ve kagir yapılarda faaliyet gösteren satış yerlerini, atölye ve depoları, endüstriyel üretim tesislerini, fabrikaları, her çeşit imalathaneyi, ardiyeyi ve ambarı kapsamaktadır. Bu sigortalar işyerinde çıkan yangınlardan, hırsızlıktan, ekipman ve demirbaşların kullanılmaz hale gelmesine sebep olan risklerden doğan parasal hasarın karşılanmasını sağlar. Cam kırılması tazminatı dahi sunabilen işyeri sigortalarının teminat aralığı, genel ve özel şartları, limitleri sigorta şirketlerine göre değişiklik gösterebildiği için en avantajlı poliçe için Sigortacı Net uzmanlığını tercih edin.

  0850 333 00 99 Sigortacı Net Danışma Hattı üzerinden profesyonel ekibimize 7/24 ulaşabilir, herhangi bir ücret ödemeksizin işyerinizin geleceğini güvenceye alan bu sigortalarla ilgili her tip sorunuza “işin uzmanından” yanıt alabilirsiniz.

   

  İşyeri Sigortasıyla İlgili Diğer Konular
  İşyeri Sigortası Teminat

  işyeri sigortasıİşyeri sigortası da bunlardan biri olarak, kagir veya betonarme binalardaki her alanda hizmet veren ticari ve sanayi kuruluşlarını, oluşabilecek hasar risklerine karşı koruma amacını gütmektedir.

  İşyerlerine sigorta yaptırmak zorunluluk olmamasına karşın, yapılmasında büyük faydalar olan bir sigortadır. Standart olarak sunulan yangın sigortalarına ek olarak, değişik konularda da ek teminatların alınması sigorta ettirenin talebi doğrultusunda sağlanmaktadır. İşyerlerine yapılan sigorta poliçeleri kapsamında yangın, infilak, yıldırım, fırtına, iç su tesisatı, kar yükü, yakıt sızıntısı, yer kaymaları, kara/hava/deniz araçları çarpması genelde standart olarak sunulmaktadır. Deprem, grev, halk hareketleri, terör, lokavt, yangın mali mesuliyeti, kiracının mal sahibine karşı olan sorumlulukları, mal sahibinin kiracıya karşı olan sorumlulukları, kiracının ya da mal sahibinin komşularına karşı olan sorumlulukları, sel, su baskını, hırsızlık, cam ve türevlerinin kırılması gibi konular isteğe göre poliçelere eklenebilmektedir.

  İşyeri sigorta hesaplama ile ilgi tüm bu maddeler esas olarak alınmakta ve her bir ilave sigorta teminatına göre belirlenmektedir. Her özel sigorta şirketi, işyeri sigortaları ile ilgili genel anlamda yaklaşık maliyetler oluşturmaktadır. Burada önemli olan, hasar ve zayiat durumunda sigorta şirketinin size sağladığı hasar karşılama konusundaki doğru ekspertiz ve hızlı çalışmalarıdır. İşyeri sigortası fiyatları için çeşitli sigorta şirketlerinden teklif almanız ve buna göre sigortanızı yaptırmanız faydalı olacaktır.

  İşyeri Sigortası Teminatları

  isyeri-sigortasiİşyeri denen yığınla evrak, demirbaş, makine ve üretimin bir arada yaşadığı yerler hem tehlikenin sınırlarının yüksek hem de en ufak bir riskin götürüsünün büyük olduğu yerlerde işyeri sigortası ciddi önem taşımaktadır. İşyeri sigortaları herhangi bir maddi kaybın yanında çok ufak bedeller anlamında iken kayıpları geri döndürmede en etkili silahtır işyeri sahipleri için.

  İşyeri sigortası teminatları ise şu şekildedir:

  İşyeri poliçelerinde genel teminatlar arasında “Yangın – Yıldırım – infilak”, “Dahili Su baskını”, “Duman”, “Fırtına”, “Kara Taşıtları Çarpması”, “Hava Taşıtları Düşmesi”, “Yer Kayması”, “Kar Ağırlığı”, “Enkaz Kaldırma Masrafları”, “İş Durması”, “Cam Kırılması”, “Alternatif işyeri giderleri”, “Grev, Lokavt, Terör”, “Yangın infilak Mali Sorumluluk”, “Kira Kaybı ve Kullanım Mahrumiyeti”, “Hırsızlık”, “Deprem”, “Sel-Su Baskını”

  İşyeri sigortası yaptırılan bina için sigorta yaptıran dilerse daha fazla teminat kapsamı tercih edebilir. Ufak prim farkıyla daha fazla risk teminat kapsamına alınabilir.

  İşyeri sigortasını ne zaman yaptırmalıyım?

  İşyeriniz İçin Risk İhtimali Hep Var

  İşyeri Sigortası; yangına, hırsızlığa, cam kırılmasına, makine ve demirbaşlarda yaşanabilecek sorunlara, hammadde, hazır ürün gibi malzemelere gelebilecek zararlara ve işyerinde olası daha birçok risklere karşı işyerini teminat altına alan sigorta türüdür.

  Kagir ve betonarme yapılarda hizmet veren tüm satış yerleri, atölyeler, depolar, fabrikalar, imalathaneler, ambar ve ardiyeler, özellik arz eden yerler işyeri sigortası kapsamındadır.

  İşinizi Şansa Bırakmayın

  İşyerleri; sahipleri ve çalışanları için daima gelir kapısıdır. Tamamen zarara uğramak bir yana birkaç saatlik bir aksaklık bile üretimi büyük ölçüde etkiler. Kaldı ki yaşanabilecek olası büyük riskler karşısında büyük hasarlara maruz kalmak zincirleme bir mağduriyet yaşatır.

  İşyeri sahibinin temkinli davranıp önceden yaptıracağı bir sigorta ile mağduriyet yerine her seferinde yeni bir iş gücü oluşabilir. İş yeri sigortaları yıllık olarak yapılır ve her sene yenilenebilmektedir.

  Sigorta şirketleri ek teminatlar ile olası birçok riske karşı güvence sunmaktadır. İhtiyaca ve faaliyet alanına yönelik en iyi ve en fazla alternatif çözümü talep ederseniz, Sigortacı Net sigorta profesyonellerinden online ve   hattından bilgi ve destek alabilirsiniz.

   

  En uygun fiyata işyeri sigortasını nerede yaptırabilirim?

  İşyerlerini Bekleyen Tehlike

  Tahminler dışında beklenmedik bir tutuşma henüz daha büyük bir yangına dönüşmemiş olsa bile yılların birikimini bir anda kaybetmeye sebep olabilir. Çalışanların ihmalinden ya da deforme olan bina kısımları sebebiyle doğabilecek yangın, su baskınları, hırsızlıklar, makine kırılmaları, değerli eşyaların kaybı gibi sayısız risk iş hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Bu riski göze almak istemezsiniz…

  Güvenlik Önlemi mi, Teminat Garantisi mi?

  Basit güvenlik önlemleri şirketlerin karşılaştığı onlarca tehlike ile baş etmekte yetersiz ve eksik kalırlar. İş yeriniz faaliyete başladığı andan itibaren güvenceye ihtiyaç duyacaktır. Bu doğrultuda ihtiyaçtan önce sigortalanmış olmak, her durumda geri kazanımı sağlayacaktır.

  İşyeri Sigortası ile; hem işyeri binasına hem de iş araç ve gereçlerinize gelebilecek zararları ve çalışanlarınıza, komşularınıza, bina sahibine karşı sorumluluklarınızı sigorta kapsamına dahil ettirebilirsiniz.

  Sigortacı Net’in uygun fiyat ve geniş kapsam avantajını aynı anda yakalamak her zaman mümkün. İşyerinizin için tam güvence, bütçeniz için az bedel, sadece Sigortacı Net hizmet ağında.

  İşyeri sigortası sizi nelere karşı korur?

  Hangi Riskler Teminat Kapsamında?

  İşyeri sigortaları ticarethanenizi yangından, hırsızlıktan, terörden ve kazalardan ve gelir kaybı yaratacak birçok olumsuz durumun etkilerinden korumayı amaçlar. Şirketler arasında farklılık gösteren ürünler ile demirbaş eşyaları, ticari malları, işyeri binasını ve çalışanları olası riskler karşısında sigortalamak mümkün.

  Şirketler arasında farklılık gösterse de genel teminatlar şu şekildedir:

  Hırsızlık teminatı ile emtia ve sabit kıymetlerin çalınması, hırsızın işyerine girerken verebileceği zararlar,

  Grev, Lokavt, Terör teminatı ile grev, lokavt, halk hareketleri, terörist eylemler ve kötü niyetli hareketler sonucunda ve bu hareketleri önlemek amacıyla yetkililerce yapılan müdahaleler nedeniyle işyerinde meydana gelebilecek hasarlar,

  Yer Kayması teminatı ile yer kayması ve toprak çökmesi nedeniyle işyerinde meydana gelebilecek her türlü zarar,

  Deprem teminatı ile deprem nedeniyle işyerinde meydana gelebilecek her türlü hasar,

  Yıldırım teminatı ile yangın çıksın ya da çıkmasın, yıldırım düşmesi sonucunda oluşabilecek hasarlar,

  Yangın teminatı ile işyerinde ya da yakınında çıkabilecek bir yangının yayılması sonucunda alevlerin ve dumanın binaya ya da eşyalara verebileceği zararlar,

  İnfilak teminatı ile doğalgaz, tüp gaz, havagazı ve kalorifer kazanı tesisatının infilakı sonucu oluşabilecek hasarlar,

  Fırtına teminatı ile fırtına ya da fırtına sırasında rüzgârın sürüklediği veya attığı cisimlerin çarpması sonucu oluşabilecek hasarlar,

  Dâhili Su ve Sel Su Baskını teminatı ile su tesisatının patlaması, sular kesildiğinde sigortalının ya da komşularının musluklarını açık bırakması sonucu doğabilecek hasarlar ve sel ya da su baskınında işyerinin uğrayabileceği zararlar,

  Kar Ağırlığı teminatı ile çatıda biriken kar ağırlığı nedeniyle oluşabilecek zararlar,

  Cam Kırılması teminatı ile işyerinde bulunan kapı ve pencere camlarının kırılması sonucu meydana gelebilecek hasarlar,

  Enkaz Kaldırma teminatı ile teminatlardan doğabilecek hasarların oluşturduğu enkazın limitler dahilinde kaldırılma masrafları,

  Araç Çarpması teminatı ile her türlü kara, hava ve deniz aracının işyerine çarpması halinde meydana gelebilecek hasarlar,

  Duman teminatı ile ısıtma ve pişirme cihazlarının arızasından kaynaklanan dumanın, doğrudan verebileceği zararlar,

  Komşulara Karşı Sorumluluk teminatı ile yangın, dahili su hasarları nedeniyle komşulara verilen zararlar,

  3.Şahıslara Karşı Sorumluluk teminatı ile sigortalının işyerinde 3. Şahıslara verebileceği maddi ve bedeni zararlardan doğan hukuki sorumluluk giderleri,

  Mal Sahibine Karşı Sorumluluk teminatı ile sigortalı işyerinde kiracı olarak bulunuluyorsa; yangın, dahili su, ve duman hasarlarının gerçekleşmesi sonucunda mal sahibine karşı sorumluluk giderleri,

  Kira Kaybı teminatı ile yangın hasarı nedeniyle, işyerinin kullanılamayacak duruma gelmesi halinde; sigortalı kiracı ve kira bedelini peşin ödemiş ise, işlenmemiş sürenin kira karşılığı, sigortalı mal sahibi ise, işyerinin boş kalması sonucunda alınamayan kira gelirinden doğabilecek kayıplar,

  Ferdi Kaza Teminatı ile çalışanların başına gelebilecek kazalar neticesinde doğacak sağlık giderleri genel olarak sunulan poliçe teminatlarıdır ve şirketler arası farklılık gösterebilir.

  Ayrıca makine kırılması, elektronik cihaz bozulması, çalışanlara ait özel eşyalara gelebilecek zararlar, acil sağlık hizmetleri, nakit para ve kıymetli evrak hırsızlığı gibi şirketler arasında değişen daha birçok ek teminat bulunmaktadır.

  Sigortacı Net onlarca şirketi analiz ettikten sonra en uygun fiyata en fazla teminatı olan sigorta poliçesini sunar. Kabulünüz halinde hemen hazırlanan poliçe hediyesi ile birlikte ücretsiz olarak kargoyla gönderilir. Siz bu esnada sadece hiçbir zahmet göstermemiş olursunuz.

  İşyeri sigortasına kimin ihtiyacı vardır?

  İşyeri Olan Herkes İçin Teminat Garantisi Şart

  Kagir ve betonarme yapılarda hizmet veren tüm satış yerlerinin, atölyelerin, depoların, fabrikaların, imalathanelerin, ambar ve ardiyelerin ve özellik arz eden yerlerin sigorta ile güvence kapsamı altına alınmasına ihtiyaç vardır.

  İşyerinize hırsız girmesi ihtimalinden daha da büyük ve kontrolü çok zor risk olarak yangın da mutlaka önlem gerektiren durumlardan birisidir. Maalesef ki her koşulda işinizi ve birikiminizi bir kerede kaybetme ihtimaliniz söz konusu. Bu durumda bu tür garantici yaklaşımları ertelememek en akıllıca davranış olmakta; sadece işverenlerin değil idari işler kapsamında çalışan herkesin duyarlı olmasını gerekmektedir.

  İşyeriniz işinizin devamlılığı açısından çok önemli ve gerekli ise onu tehlikeler karşısında savunmasız bırakmayın. Sigortacı Net’in az maliyet çok güvence prensibi ile sunulan sigorta poliçelerinden payınızı hemen alın.

  Sizden Gelenler
  Sigortacı Net Ailesinin Milyonlarca Üyesinden
  Biri Olarak İleteceğiniz Her Mesaj Bizim İçin Ayrıcalık Demektir !
  Siz Söyleyin, Biz Yayınlayalım…
  Yorum Ekle
  İşyeri Sigortası
  Sigorta Teklifi Sunduğumuz Sigorta Şirketleri
  Müşteri Yorumları
  Mihran-remzi yılmaz
  Poliçem ve koliniz eilime geçti.herşey olumlu seneye görüşme üzere teşekkürler... ...Devamı
  Ergün Şentürk
  Tesadüfen internette karşılaştığım Sigortac,.net sitesinden almış olduğum hizmet takdire şayandır. Teşekkürler Sigortaci.net ...Devamı
  Hasan özer özdemir
  Sigorta isinde gercekten daha hızlı ve uygun fiyatlı sigorta yapan görmedim mustafa beye tesekkürler. ...Devamı
  Günün Öne Çıkanları
  İşyeri Sigortası Ne İ...
  Yatırım ve ticari faaliyetleri ilgilendiren kararların güven içinde alınmasını sağlayan işyeri ... Devamı
  Bayram Tatili İşyeri Sa...
  Bayram tatilinde uzun süre boş kalacak iş yerlerini hırsızlık tehlikesi bekliyor. İşyeriniz için... Devamı
  Diyanet Açıkladı; Sigo...
  Sigortacılığın, bazı kesimlerce helal bulunmaması fikrine karşı diyanet; sigorta yaptırmanın bi... Devamı
  Riskli İşyerlerine Öze...
  Kimya, plastik, mobilya gibi sektörlerde faaliyet gösteren iş yerlerinin sigortalanamama sorununa çö... Devamı
  İş Yerlerine Tehlikeli ...
  Yıllık 50 ton ve üstü miktarda tehlikeli madde taşıyan, paketleyen ve dolduran işletmeler en az bi... Devamı