Kullanıcı Adı veya Şifreyi Yanlış Girdiniz.
Üye Girişi
  Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.
  Lütfen Şifre Belirleyiniz.
Şifremi Unuttum
  Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.

Mesajınız gönderiliyor. Lütfen Bekleyin

Mesaj gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede yanıtlanacaktır.

Mesaj gönderilirken bir sorun oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Lütfen boş alanları doldurunuz.

Formu Doldurun Sigorta Danışmanlarımız Sizi Arasın!
  Lütfen Adınızı Giriniz.
  Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.
  Lütfen Cep Telefonunuzu Düzgün Giriniz.
  Lütfen Arama Zamanını Seçiniz.
Bir Telefona
Sigortacılığa Dair
Herşey İçin

7/24 Danışmanlık
,
Bir Tıka
15
 • Sigorta
 • Şirketinden

En Uygun Teklif!
,
Bir Evet'e
Ücretsiz Kargo
 • ve
 • Hediyesi ile
  Anında Poliçe

  İşyeri / Yangın Sigortası

  Kısaca İşyeri Sigortası

  İşyeri sigortası, ticari işletme sahiplerinin tamamını yakından alakadar eden ve gerçekleşmesi durumunda çok ağır maddi hasarla sonuçlanan; yangın, hırsızlık ve diğer pek çok riski güvence altına alır. İşyerinin kendisini teminat altına alan bu sigortalar ayrıca işyerinde kullanılan makinaları, her tip demirbaşı, hammaddeyi, hazır ürünleri ve diğer malzemeleri ilgilendiren risklere karşı da güvence sunar. Yani en kısa ifadeyle işyeri sigortası, işyerinin tamamını teminat altına almaktadır…

  İşyeri Sigortasıyla Ticari Yaşamınız Güvende

  Ticari işletme sahiplerinin geleceğini ilgilendiren en büyük ve önemli risk; piyasadaki belirsizliktir. Birçok soru işaretiyle dolu olan gelecek, işletme sahiplerini karar alırken zorlamakta ve alınan risklere karşı da tamamen savunmasız bırakmaktadır. İşyeri sigortası bu aşamada devreye girerek, geleceği bir soru işareti olmaktan çıkartır. Yatırım ve ticari faaliyetleri ilgilendiren kararların güven içinde alınmasını sağlayan işyeri sigortalarıyla gelecek öngörülebilir hale gelir. Gerçekleşmesi ihtimalinde altından kalkılması imkansız olacak kadar büyük maddi hasara sebebiyet veren risklerin bile öngörülebilir, yol açtığı zararınsa karşılanabilir olmasına imkan tanıyan işyeri sigortası bu yüzden tüm firma sahipleri için büyük bir güvencedir.

  İşyerleri ve Teminatların Kapsamı

  İşyerini yani ticaret hayatınızın geleceğini güvence altına alan işyeri sigortaları; betonarme ve kagir yapılarda faaliyet gösteren satış yerlerini, atölye ve depoları, endüstriyel üretim tesislerini, fabrikaları, her çeşit imalathaneyi, ardiyeyi ve ambarı kapsamaktadır. Bu sigortalar işyerinde çıkan yangınlardan, hırsızlıktan, ekipman ve demirbaşların kullanılmaz hale gelmesine sebep olan risklerden doğan parasal hasarın karşılanmasını sağlar. Cam kırılması tazminatı dahi sunabilen işyeri sigortalarının teminat aralığı, genel ve özel şartları, limitleri sigorta şirketlerine göre değişiklik gösterebildiği için en avantajlı poliçe için Sigortacı Net uzmanlığını tercih edin.

  0850 333 00 99 Sigortacı Net Danışma Hattı üzerinden profesyonel ekibimize 7/24 ulaşabilir, herhangi bir ücret ödemeksizin işyerinizin geleceğini güvenceye alan bu sigortalarla ilgili her tip sorunuza “işin uzmanından” yanıt alabilirsiniz.