Kullanıcı Adı veya Şifreyi Yanlış Girdiniz.
Üye Girişi
    Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.
    Lütfen Şifre Belirleyiniz.
Şifremi Unuttum
    Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.

Mesajınız gönderiliyor. Lütfen Bekleyin

Mesaj gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede yanıtlanacaktır.

Mesaj gönderilirken bir sorun oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Lütfen boş alanları doldurunuz.

SİGORTACİ.NET KİMDİR?

Sigortaci.Net;  ilk olarak 1994 yılında uzun yıllara dayanan sigortacılık deneyimlerinden ve geniş müşteri portföyünden yola çıkarak; sektörde en kaliteli ve aktif sigortacılık hizmetini verebilmek amacıyla kurulmuş bir internet platformudur.

Sigorta şirketleri yerine müşterisinin temsilcisi olmayı, poliçe satışını değil müşterisini memnuniyetini esas alan Sigortaci.Net; kısa zamanda sektör en’lerinden birisi haline geldi.15’ten fazla sigorta şirketi ile iş ortaklığı yaparak; kasko, trafik, sağlık, konut gibi çok kullanılan sigorta ürünlerinin yanında; seyahat, nakliyat, ferdi kaza gibi alışılandan farklı birçok sigorta branşında detaylı olarak çalışmasını yürütmektedir.

Sigortaci.Net; sigorta hizmetleri kapsamında karşılaştırmalı fiyat ve hizmet analizi yapar. Müşterilerine özel geliştirdiği kapsamlı, SSL donanımlı tam güvenli alışveriş, pratik ve en ekonomik teklif sistemi ile sigorta hassasiyetini öncelik almaktadır. Online teklif ve poliçe oluşturarak, kargo ile ücretsiz gönderimini sağlar.

Sigorta alanında uzmanlaşmış,  aktif bilgi ve donanıma sahip, deneyimli kadrosu ile 7/24 danışmanlık hizmeti vermekte,  her türlü talepte çözüm odaklı hareket etmektedir. Müşterisinin her seferinde aynı danışmanla iş takibi yapabilmesine ortam hazırlar. Hasar anında en hızlı desteği verebilecek donanıma sahiptir.

Sigortaci.Net müşterilerine daha kaliteli ve en hızlı şekilde ulaşabilmek için; Türkiye genelinde şubeleşmeye başlayarak, sektörde önemli bir adımı da atmış bulunuyor.

GD Avrupa Sigorta Ar.Hizmetleri A.ş. faaliyetlerini;  T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’nün denetimi altında, T1235-2RM2 levha kayıt numarası ile sürdürmektedir.