Kullanıcı Adı veya Şifreyi Yanlış Girdiniz.
Üye Girişi
  Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.
  Lütfen Şifre Belirleyiniz.
Şifremi Unuttum
  Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.

Mesajınız gönderiliyor. Lütfen Bekleyin

Mesaj gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede yanıtlanacaktır.

Mesaj gönderilirken bir sorun oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Lütfen boş alanları doldurunuz.

Formu Doldurun Sigorta Danışmanlarımız Sizi Arasın!
  Lütfen Adınızı Giriniz.
  Lütfen Email Adresinizi Doğru Giriniz.
  Lütfen Cep Telefonunuzu Düzgün Giriniz.
  Lütfen Arama Zamanını Seçiniz.
Bir Telefona
Sigortacılığa Dair
Herşey İçin

7/24 Danışmanlık
,
Bir Tıka
15
 • Sigorta
 • Şirketinden

En Uygun Teklif!
,
Bir Evet'e
Ücretsiz Kargo
 • ve
 • Hediyesi ile
  Anında Poliçe

  Ferdi Kaza Sigortası

  Günlük hayat hastalık ihtimalleri ile çok fazla dolu olsa da asıl tehlike aniden belirecek olan kazalardır. Öyle ki bu kazalar bazen ölüme yol açarken; sakatlanma, iş kayıpları, tedavi giderleri gibi ekstra zahmetler ile karşınıza çıkması olasıdır. Bu sebeple kaza sonucu meydana gelen sağlık olaylarını güvence altına almak için ferdi kaza sigortaları üretilmiştir.

  Nedir Ferdi Kaza Sigortası

  Ferdi Kaza sigortası; ani ve harici bir olay neticesinde irade dışında gerçekleşecek bir vefat ya da bedensel arıza olması durumunda doğan zararları temin eden sigorta türüdür.

  Sigorta kapsamının genel şartı olan vefat teminatı ve daimi maluliyet teminatına ek olarak gündelik tazminat ve tedavi masrafları teminatının biri ya da ikisi de verilebilir. Sigorta şirketleri arasında farklılık gösteren diğer ek teminatlara da rastlamak mümkün.

  Neleri Karşılar?

  Sigortalının kaza sonrası ihtiyaçlarını karşılayacak olan ferdi kaza sigortaları; kaza sonrası hayatı sürdürmeye yönelik planlanmıştır. Sigorta kapsamında sunulan teminatlar ölüm teminatı, sakatlık teminatı, günlük iş kaybı teminatı, hastane ve tedavi masrafları teminatı ile sunulmaktadır.

  Ferdi kaza poliçelerinde sigortalının vefat etmesi sonucu lehdarlarının hayatını sürdürmesi için ölüm tazminatı sunulurken; yaralanma halinde tüm masraflar ve sakatlık sonucu iş kaybı; gündelik kazanç garantisi sunulmaktadır. Bu sayede sigortalı maddi zorluklar sebebiyle hayatını sürdürememe endişesi ile boğuşmak durumunda kalmaz.

  Ferdi kaza poliçelerinin teminat altına aldığı durumlar kazalardır. Gıda zehirlenmeleri gibi sigortalının isteği dışında hastaneye başvurduğu durumlar da sigorta kapsamındadır. Kaza sonucu dişinde ve burnunda hasar oluşan kişiler sigortalarını bu aşamada kullanabilecekler. Fakat mide şikayeti olan bir kişinin hastaneye başvurması ferdi kaza poliçesini kullanabilmesini sağlamayacaktır. Çünkü sigortalının kazaran bir sebeple hastaneye başvurması ya da götürülmesi gerekmektedir.

  İşverenler İçin

  Tehlikeli sınıfına girsin girmesin işyerlerinde çalışanlar her an risk altındadır. Ani elektrik kaçakları, devrilen ağır yükler, makinelere elini kaptırma, toplu gıda zehirlenmeleri gibi çok sayıda risk iş ortamlarında oldukça başa gelen ihtimaller arasındadır. İşverenler dilerse grup kaza sigortası yaptırarak tüm çalışanlarını sigorta kapsamına alabilir; sorumluluk konusunda içleri rahat olarak ticaretlerine devam edebilirler.

  Sigortanız Olursa

  Yaşanacak ani bir kaza hayatın maddi manevi zarara girmesidir. Tedavi masrafları, iş göremezlik sebebiyle gelir kaybı, sürekli bakım masrafları bütçeleri alt üst edebilir. Sigorta ile tüm bunları hafife alabilirsiniz.

  Sigortacı Net; Ferdi Kaza Sigortasında en uygun fiyatı, çok makul ödeme olanaklarıyla sunuyor. İster hemen online teklif alın, ister   hattından sigorta profesyonellerine danışın.

  Ferdi Kaza Sigortasıyla İlgili Diğer Konular
  Ferdi Kaza Sigortaları Neleri Kapsar

  image_11AFerdi kaza sigortaları kişinin ani kaza sonrası başına gelebilecek yaralanma, sakatlık, ölüm gibi durumlar sonrası hastane ve tedavi masraflarını; iş göremediği günlerin gelirini almasını sağlar. Ferdi Kaza Sigortaları kaza sonrası tedavi teminatları, sakatlık teminatları ve vefat durumunda tazminatını güvence altına almakta.

  Kaza sigortasında poliçe başlangıç tarihinden itibaren, poliçe süresi boyunca ani, harici ve sigortalının iradesi dışında gerçekleşen bir kaza sonucu, kaza gününden itibaren bir sene zarfında oluşacak doktor ücreti ile ilaç, radyografi, banyo, masaj, hastane ve diğer tedavi masrafları sigorta kapsamında karşılanmaktadır.

  Sigortalı kişinin sakatlık durumunda kişinin çalışamama durumuna karşı giderleri teminat altındadır. Eğer kaza sonrası kazaya bağlı vefat gerçekleşirse sigortalının lehdarlarına tazminat ödemesi yapılır.

  Ferdi kaza sigortasını ne zaman yaptırmalıyım?

  Günümüz yaşam olanakları insanları her an tehlike altında yaşamaya itiyor. Dikkatsiz sürücüler, sertifikasız gıda üreticileri, stresine engel olamayan insanlar, iyice planlanmadan inşa edilen yapılar ve çok daha fazlası an be an riskin içerisinde olduğumu gösteriyor. Bir anlık risk ve ardından getirecekleri; hayatımızın büyük bir bölümünü etkileyecek zorluklar çıkarabilmekte.

  Hayatınızı Korumak Elinizde

  Risk oluştuktan sonra yardım beklemenin, sıkıntı duymanın değiştireceği bir şey olmayacaktır. Bir kol kırılmasında bile defalarca kontrol, pansumanlar, iş kaybı oluşurken; büyük bir kaza beklenmedik bir kayıp doğurabilir. Sağlığı ile ilgili sıkıntı yaşayan kişi iş kaybını önlemek için tedavisi bitmeden işe devam etmeye çalışmakta; günümüzde bu tür risklere çok fazla rastlanmaktadır. Çünkü sosyal güvence altında olan çalışanların belirli gün ile sınırlı rapor kullanma hakları söz konusudur. Maaş ödemesini de sigorta kurumundan almak zorunda kalan çalışanlar bu konuda mağduriyetler yaşayabilmektedir. Üstelik işini kaybetmesi de an meselesi olabilmektedir.

  Ferdi Kaza poliçesine sahip sigortalılar ise uzun sürebilecek tedavi, sakatlık, iş göremezlik durumlarda hayatlarını devam ettirebilecekleri tazminatlar ile güvence altında tutulurken; psikolojik yıkımlar yaşamaktan da korunmuş olmaktalar.

  En Doğru Poliçe İçin

  Sigortanızı henüz ihtiyaç duymadan yaptırmanız, yaşantınızı rahat ve konfor içinde geçirmenizi sağlar. Sigortacı Net uzmanları fiyat analizi yaparken müşterisinin beklentileri doğrultusunda en sağlıklı çözümü sunarlar. Uzun yılların getirdiği sektör deneyimleri sayesinde ferdi kaza sigortası ile ilgili her türlü soruyu hemen cevaplandırır, sigortalının ihtiyaç duyacağı birçok detayın da önceden bilgisini verirler.

  Sürekli yenilenen ve büyüyen sigortacılık hizmeti sayesinde; Sigortacı Net bünyesinde gerçekleşecek her poliçe hem şans hem de ayrıcalık demektir.

  En uygun fiyata ferdi kaza sigortasını nerede yaptırabilirim?

  O Gün Hiç Hatırlanmak İstenmeyebilir

  Her gün bindiğimiz asansör, yıllardır çalıştığımız iş yeri, sürekli yürüdüğümüz sokak o gün bize bir talihsizlik yaşatabilir. Böyle zamanları kayıpsız atlatmak ancak güvence sayesinde olur. Ferdi Kaza sigortaları da bu durumlarda çare aramayı değil çözüm olmayı sağlamak içindir.

  Çoklu Fiyat Teklifi

  Hayatı güvence altına almanın bedeli normal şartlarda çok zahmetli ve masraflı olabilecekken; ferdi kaza sigortaları uygun ve makul fiyatlar ile karşımıza çıkar. Sigorta şirketlerinin sunduğu fiyatlar Sigortacı net ekranlarında tek tek tespit edilir ve karşılaştırılır; sigorta fiyatı öğrenmek isteyen kişilere ister tümü ister en uygun olanları sunulur.

   

  Ferdi kaza sigortası sizi nelere karşı korur?

  Hayatınızı ve Sonrasını Koruma Altında Tutmak

  Ferdi Kaza Sigortası vefat teminatı ve daimi maluliyet teminatı ile sunulur. Sigortalı isterse gündelik tazminat ve tedavi masrafları teminatını da poliçesine dâhil ettirebilir. Sigorta şirketleri arasında farklılık gösteren deprem gibi ek teminat şartları da vardır.

  Vefat teminatı ile sigortada temin edilen bir kazanın; hemen ya da kaza tarihinden itibaren 1 yıl içinde sigortalının ölümüne sebebiyet vermesi halinde, sigorta bedeli poliçede belirtilen hak sahiplerine ödenir.

  Daimi maluliyet teminatı ile poliçede temin edilen bir kazanın sigortalının hemen ya da kaza tarihinden itibaren 2 yıl içinde daimi maluliyetine neden olması halinde, poliçede belirtilen limitler kapsamında sigorta bedeli ödenir.

  Bir kaza sigortalının 1 yıl içinde ölümüne sebebiyet vermişse, hak sahiplerine; sigortalıya ödenmiş bulunan daimi maluliyet teminatı ile vefat teminatı arasındaki fark ödenir.

  Gündelik tazminat teminatı ile sigortalı kaza sonrasında çalışamayacak duruma düşerse; poliçede yazılı olan gündelik tazminat bedeli ödenir. Sigortalı kısmen çalışabilecek duruma geldiğinde, gündelik tazminat yarıya indirilir. Tedavi başladıktan itibaren 200 günü geçmemek kaydıyla, sigortalı çalışacak duruma gelinceye kadar bu ücret ödenir.

  Tedavi masrafları teminatı ile kaza gününden itibaren 1 sene boyunca ortaya çıkmış doktor ücreti ile ilaç, radyografi, banyo,  masaj, hastane ve diğer tedavi masraflarını (nakil ücretleri hariç) poliçede teminat için belirtilen tutara kadar öder.

  Kaza neticesinde doğal ya da yapay dişlere gelebilecek zararların protez masrafları, ortaya çıkan masrafların yüze 10’una kadar tazmin olur.

  Tedavi masrafları için sigortalının çalıştığı kurum ya da mecburi sigortalar tarafından ödenecek bedeller, sigorta şirketinin ödeyeceği tazminattan indirilir.

  Tedavi masrafları birçok sigorta kurumu tarafından temin ediliyor ise bu bedel hepsinin arasında teminat oranlarına göre paylaşılır.

  Hayatınız riske atılmayacak kadar önemlidir. Sigortacı Net’te ferdi kaza sigortanızı hemen yaptırın, yaşam standartlarınız hiç bozulmasın.

  Ferdi kaza sigortasına kimin ihtiyacı vardır?

  Hayata Devam Edebilmek İçin

  İster iş ister okul ister ev ister tatil… Nerede olursak olalım tehlikeler her an her yerde! İhtiyaç olmayacağını düşünmek, şimdiye kadar hiç kaza geçirmemiş olmak doğacak riskler için bir istatistik olamaz. Tehlikeleri yönetmek gibi bir yeteneğimiz olmadığı sürece canımızı koruma altına almak durumundayız. Tehlikeden kaçmak için sürekli olarak güvenli ortamlarda bulunmak bu sorunumuzu çözmeye hiç bir şekilde yetmemektedir. Öyle ki evin içerisinde bile çok sayıda kaza ihtimali oluşmaktadır. Özellikle elektronik aksanların sayısız yer kapladığı günümüz koşulları binaları da risk altında barındırmakta.

  Yaş, cinsiyet, meslek, konum fark etmez, her insan görünür görünmez kazaların tehdidi altındadır. Herhangi bir kazada yaşamın daha da zorlaşmaması, vakti gelmeden sahip olunacak sigortalar sayesindedir.

  Henüz ihtiyaç duymamışken Sigortacı Net’e gelin, sigortanızla birlikte hem kazanç sağlayın hem fırsatlar yakalayın.

  Sizden Gelenler
  Sigortacı Net Ailesinin Milyonlarca Üyesinden
  Biri Olarak İleteceğiniz Her Mesaj Bizim İçin Ayrıcalık Demektir !
  Siz Söyleyin, Biz Yayınlayalım…
  Yorum Ekle
  Ferdi Kaza Sigortası
  Sigorta Teklifi Sunduğumuz Sigorta Şirketleri
  Müşteri Yorumları
  Ali Elmacuk
  Mustafa beyle policemi olusturtuk ve uygun fiyat cikti. Çok memnun oldum.Teşekkürler sigortaci.net mustafa beye selam sağol . ...Devamı
  Nejat AYŞAN
  Fatih ODABAŞ ve Tüm Personele Alakaları İçin Çok Teşekkür Ederim...Profesyonel Bir Hizmet Anlayışı... ...Devamı
  Fatih Kiyar
  Sigorta poliçem ve paspas hediye seti bugün elime geçti. Sevcan Hanıma gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür ederim. ...Devamı
  Günün Öne Çıkanları
  Çalışanların Emeklili...
  İşe yeni başlayanları otomatik olarak Bireysel Emeklilik Sistemine dâhil edecek Otomatik Katılım S... Devamı
  Diyanet Açıkladı; Sigo...
  Sigortacılığın, bazı kesimlerce helal bulunmaması fikrine karşı diyanet; sigorta yaptırmanın bi... Devamı
  Ölüm Parası Komisyoncu...
  Ölen kişi adına verilen tazminatın neredeyse yarısına el koyan sigorta aracıları hem haksız kaza... Devamı
  Soma Madencisinin Ölüm...
  Soma'da ölen madencilerden birisi ölümünden 11 gün önce 120 liraya yenilettiği sigorta ile ailesin... Devamı
  Online Sahte İlaç Satı...
  Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir operasyonla 1006 kutu sahte ilaç, 125 sahte reçete ve 42 kanser ... Devamı